Funkcionālais treniņš

Dažreiz tā notiek - lec ar lecamauklu, skrien, stundām griez velotrenažieri , bet liekie kilogrammi tā arī nepazūd. Vajag apstāties un uzdot Sev jautājumu, varbūt ir cits efektīvāks treniņa veids, turklāt jautrāks?

Atbilde – tāds treniņš ir!

Mēs piedāvājam treniņu sistēmu ,kura apmēram stundas laikā ir spējīga tonizēt visu galveno muskuļu grupu un paātrināt vielmaiņu. Tas ir unikālais Funkcionālais treniņš, kurš domāts sievietēm ar jebkuru fizisko sagatavotību.

Sporta klubā Lady fitness Funkcionālais treniņš notiek augstas kvalifikācijas trenera uzraudzībā. Katru dienu tiek izstrādāta individuāla vingrinājumu sistēma, kura domāta tieši Jums. Treneris uzmundrina, seko, lai Jūs pareizi izpildītu visus vingrinājumus.

Funkcionālais treniņa mērķis mainīt kardio un spēka aerobos vingrinājumus, ar augstiem un zemiem fiziskās slodzes intervāliem. Izpildot piegājienus no 30 līdz 60 sekundēm līdz tam kamēr nebūs izpildīti visi vingrinājumi. Sporta klubā Lady fitness Funkcionālais treniņš sākas ar kardiotrenažieriem – ( skrejceliņu vai body bike).Spēka slodzi nodrošina trenažieru sērija Circuit , kura dod iespēju baudīt spēka slodzi lietotājam ar jebkuru fiziskās sagatavotības līmeni. Gan iesācēji , gan apmeklētāji ar pieredzi uzskata šos trenažierus vienlaicīgi ērtus un efektīvus. Funkcionālais treniņš notiek pa apļa līniju uz trenažieriem un dažadiem fitnesa stacijam mainoties tā, lai nostiprinātu visas muskuļu grupas. Tas arī veicina izturību un palīdz nostiprināk kardiovaskulāro sistēmu. Nodarbības uz Circuit trenažieriem samazina traumu risku līdz minimumam.Tāpēc Funkcionāla treniņa veids ir ideāli piemērots tieši sievietēm, kuras vēlas uzlabot savu figūru, bet nav pieradušas pie lielas fiziskās slodzes. Ļoti labi piemērots pēcdzemdību formas atgūšanai.

Nodarbības notiek arī ar TRX Suspension Training palīdzību. TRX ir piekares sistēmas treniņš, kurā galvenais slodzes elements ir katra lietotāja ķermeņa svars. Turoties ar rokām vai kājām pie speciālajiem rokturiem, cilvēks izpilda vingrojumus. Veic simtiem dažādu funkcionālu vingrinājumu ar TRX un šo komplektu.

Vienas nodarbības ilgums ir aptuveni 1 stunda. Optimālais treniņu skaits nedēļā – trīs reizes. Vienas nodarbības laikā Jūs sadedzināt lielu kaloriju daudzumu. Treniņa efekts saglabājas diennakts laikā. Tāpēc, ka Funkcionālais treniņš paātrina vielmaiņu un metabolismu. Sasniegto rezultātu treniņa laikā ir viegli saglabāt. Īpaši ātru rezultātu var iegūt kombinējot treniņus ar citiem mūsu kluba piedāvājumiem.

Piesakies pirmajai nodarbībai par 2€

Запись на ознакомительное занятие LV

* piedāvājums tikai jauniem klientiem

Please publish modules in offcanvas position.