Piedāvājam Jums apmeklēt mūsu kluba trenažieru zāli bez trenera.

Jūsu izvēlei piedāvājam iegādāties vienu no diviem abonementu veidiem - abonements no 07:00 līdz 17:00 vai arī pilna laika abonementu no 07:00 - 22:00.

Gadījumā ja vēlāties izmantot Funkcionālās zonas trenera pakalpojumus, tad Jums būs jāpiemaksā 3,00 EUR par vienu reizi.

Kas ir Body Space vakuuma trenažieris?

Tas ir unikāls trenažieris,  kas apvieno sevī divu veidu welness – iekārta svara mazināšanai vienā ierīcē. Vakuuma un fizisko vingrinājumu kopums nostiprina muskuļus un veicina celulīta samazināšanu, bet iebūvētās terapiju lampas ļauj sasildīt tauku šūnas un likt tām  burtiski „sadegt” vēdera, sēžamvietas un kāju zonās.

Personālie treniņi – individuāla pieeja un garantēts rezultāts!

Personālie treniņi veidojas uz individuālās treniņu bāzes programmas, kura izveidota speciāli Jums.

Kā saņemt siltuma labvēlīgo ietekmi, nepavadot karstumā ilgas un mokošas stundas?

Risinājums ir vienkāršs – infrasarkanā sauna! Sēdi kabīnē pavisam nedaudz (maks. 30 min.) 40 - 60 grādu temperatūrā, bet toties kāds efekts!

Mūsu fitnesa klubos Purciemā (Stirnu 31) un Pļavniekos (А. Deglava 110) Jūs varat pasauļoties intensīvajos solārijos SPEEDFIRE XTT un ERGOLINE 500.

Dažreiz tā notiek - lec ar lecamauklu, skrien, stundām griez velotrenažieri , bet liekie kilogrammi tā arī nepazūd. Vajag apstāties un uzdot Sev jautājumu, varbūt ir cits efektīvāks treniņa veids, turklāt jautrāks?

Piesakies pirmajai nodarbībai par 2€

Запись на ознакомительное занятие LV

* piedāvājums tikai jauniem klientiem

Please publish modules in offcanvas position.