zanatie

online-lv

Treniņu apraksts
Print E-mail

Rekomendācijas treniņiem

 

Sākot nodarboties ar fitnesu der zināt, ka svarīgi ir ne tikai sistemātiskie treniņi trenažieru zalē un grupu nodarbībās, bet arī pareizs uzturs. Vairums gadījumu meitenes kuras praktizē fitnesu dara to lai koriģētu savu figūru vai samazinātu ķermeņa svaru : šie mērķi pieprasa pārskatīt savu dienas režīmu un ēsšanas paradumus ( izslēgt no maltītēm dažādus produktus, un aizstāt tos ar daudz svarīgākiem un noderīgākiem produktiem).

Jauniņie, ne kādā gadījumā, nedrīkst domāt par fitnesu kā par lielām un bezgalīgām mokām, kurām viņi sevi ir pakļāvuši lai tikai iegūtu ideālu figūru.  Veiksmīga praktika lielā mērā atkarīga no pareizas programmas izvēles - tai ir jāatbilst Jūsu spēkiem. Galvenais, ja Jūs esiet jauniņais , tad trenažieru zālē vai grupu nodarbībības sakumā , informējiet par to treneri.

 

 

Sākam ar mazāko:  nedēļas laikā LADY FITNESS  iesaka izvēlēties 3 dažāda tipa nodarbības, kombinēt tās ar trenažieru zāli un grupu nodarbībām:

 

  • Treniņi sirds un asinsvadu sistēmai (aeirobie treniņi) - iešana, skriešana uz vietas, vidējas intensitātes grupu nodarbības;

  • Spēka treniņi konkrētām muskuļu grupām (ja Jūs izmantojat trenažierus un brīvos svarus, tad sāciet ar mazu svaru);

  • Nodarbības lokanības attīstībai - izvēlieties lēnus, statiskus vingrinājumus, un nepārcentieties  (jo traumēt saites ir ļoti viegli);

  • Ja Jūs apmeklējat grupu nodarbības un procesa laikā saprotat, ka slodze Jums ir pārak liela.  Dodiet sev laiku adaptācijai! Rekomendējam visu izpildīt ar 50-70% atdevi, dodiet sev laiku un drīz Jūs visu varēsiet izpildīt uz visiem 100%. Cik vien iespējams samaziniet slodzi: ja strādājiet ar svariem - ņemiet mazāku svaru, ja kardio daļā tiek izmantoti lecieni tad skriešanu nomainiet uz iešanu, pietupienus - izpildiet ne tik dziļi vai izpildiet tik cik variet, un lai visa grupa turpina pildīt, bet Jūs beidziet ātrāk un turpiniet - ejot uz vietas.

  • Ja Jūs apmeklējat grupu nodarbību, bet saprotat ka slodze Jums ir pārāk maza. Tad dotos vingrinajumus pildiet cītīgāk un vairāk nekā ir dots :)

  • Ja Jums sāp ceļi, saites, vai ir kādas citas sūdzības par veselību - tas nenozīmē, ka Jūs nedrīkstiet vispār apmeklēt grupu nodarbības vai trenažieru zāli. Svarīgi ir izdarīt savu izvēli gudri!  Pirmajā etapā Jūsu galvenais uzdevums ir saprast, kā noņemt slodzi no tās zonas kurā Jums ir sūdzības. Var izslēgt pilnībā dažus vingrinājumus vai nomainīt tos uz citiem. Vienmēr ir varianti un risinājumi, galvenais vēršieties pie mums! Un mēs Jums palīdzēsim!

 

 

Lai pareizi izvēlētos “starta programmu”, galvenais sekot principam “ nedari sev pāri”, un izvēlēties  dažādus fitnesa veidus, kas atbilst katra spēkiem. Ja Jums būs individuālais treneris, vai arī Jūs iziesiet Fitnesa testēšanu, treniņi būs daudz efektīvāki, un iespeja gūt traumas būs daudz minimālāka.

 

 

STRONG by Zumba

STRONG by Zumba nav deju nodarbība, tas nav kāds no Zumbas paveidiem, bet kompānijas Zumba Fitness LLC  radīta augstas intensitātes un tempa treniņprogramma, kura iegūst aizvien lielāku popularitāti pasaulē un arī Latvijā.

STRONG by Zumba® ir augstas intensitātes un tempa nodarbība, kas ir izveidota apgrieztā/reversā veidā – sākotnēji ir izveidots vingrinājumu komplekss, kurā tiek izmantots tikai paša ķermeņa svars, ar modifikācijām un variācijām, lai pielāgotu treniņprogrammu ikvienam klientam un izaicinātu katru klientu sasniegt arvien augstākus rezultātus, un tikai pēc tam ir pievienota mūzika, iegūstot perfekti sinhronizētas kustības un mūziku. Jāpiebilst, ka Zumba Fitness LLC. veidojot programmas muzikālo noformēju sadarbojas ar tādiem mūzikas producentiem kā Timbaland un Steve Aoki, kuri veido mūziku speciāli šai programmai.

BODY ART

BODY ART nodarbības pamatā ir ieelpas un izelpas princips , spēka vingrinājumi, pilates vingrinājumi, fizioterapijas, jaunizveidotas pozas.Visi BodyArt vingrojumi un pozas vienlaicīgi trenē vairākas muskuļu grupas. Nodarbība vērsta uz cilvēka ķermeni kopumā. Katrs vingrinājums tiek apzināti saskaņots ar elpošanu un koncentrēšanos, lai sasniegtu ķermenim pietiekami daudz laika un telpas, lai novērstu negatīvu muskuļu sasprindzinātību vai straujas, neapzinātas kustības. Body Art vingrinājumi notiek bez apaviem vai zeķītēs – lai varētu izjust un kontrolēt pēdas. Nodarbojoties ar šo fitnesa veidu, pastiprināti tiek trenēti enerģētiski aktīvie punkti, kas atrodas uz pēdām. Tā būs lieliska nodarbība, ja vēlaties būt lokans, iegūt lielisku ķermeņa plastiku, būt līdzsvarā, iegūt nevainojamu stāju un spēcīgu muskulatūru. Nodarbība ir alternatīva spēka treniņam!

ZUMBA

Zumba ir Latīņamerikas iedvesmota deju fitnesa nodarbība, kas apvieno Latino un starptautisku mūziku un deju kustības dinamiskā, aizraujošā un efektīvā sistēmā. Gan dejotāji, gan nedejotāji vienlīdz ātri un uzreiz var iekļauties Zumbas nodarbībās, jo, lai vieksmīgi zumbotu, nav vajadzīgas priekšzināšanas deju mākslā. Zumba rada nepiespiestu atmosfēru, kas iedrošina pat kustēties tos, kuriem parasti nepatīk piedalīties grupu nodarbībās. Dejotājus un pieredzējušus sportotājus, savukārt, piesaista ritmu maiņa, nodarbību veselīgā un dzīvespriecīgā izklaides atmosfēra. Ikviens var ļauties mūzikai un baudīt procesu.

PUMP

Tas ir spēka un aerobikas slodzes salikums izmantojot stieni. Nodarbība ar nelielu svaru, bet tiek pildīti vingrinājumi ātrā tempā, līdz ar to šī nodarbība ir ne tikai svara samazināšanai, bet arī ķermeņa reljefa izveidei.

Breath&Move

Breath&Move grupu nodarbība - tā ir unikāla pieredze sievietēm, kas sevī ietver jogas, pilates, ķermeņa mākslas un elpošanas vingrinājumus.

 

Nodarbība sastāv no 5 daļām.

1.Iesildīšanās ar elpošanas vingrinājumiem,

2. Dinamiskā iesildīšanās,

3. Kardio vingrinājumi,

4. Spēka vingrinājumi,

5. Stiepšanās vingrinājumi.

 

Mērķis:

Slaids un elastīgs augums,

Stingra korsetes muskulatūra,

Svara samazināšanās un ādas stāvokļa uzlabošanās pateicoties elpošanas vingrinājumiem.

 

N0 21.08 Brivibas 49/53

 

Pievienojies arī Tu!

Pirmdien, trešdien ,piektdien  13.00!

Yoga

Tas ir līdzsvars starp ķermeni un prātu, spēja iegūt lielisku fizisko formu, attīstīt koncentrāciju, novērst ievainojumus, uzlabo garīgo stāvokli, uzlabot savu pašapziņu, palielināt izturību pret stresu.

Power Pilates

Vingrinājumu sistēma visam ķermenim,kas savelk muskuļus, nepalielinot tos, attīsta mobilitāti,elastību un palīdz atjaunot muskuļu līdzsvaru, stiprinot visu ķermeni.

Tas ir līdzsvars starp ķermeni un prātu, spēja iegūt lielisku fizisko formu, attīstīt koncentēšanās spējas, novērst ievainojumus, uzlabo garīgo stāvokli, uzlabot savu pašapziņu, palielinās izturība pret stresu.

Pilates ball

Nodarbības notiek ar lielo vingrošanas bumbu izmantošanu, vingrinājumu komplekss, kas palīdz nostiprināt muguras muskuļus, gurnus, sēžam muskulatūru, vēdera presi. Nodarbību laikā pastiprināti tiek sadedzinātas kalorijas, nostiprinās locītavas un saites.

Pilates

Visaptveroši izturības vingrinājumi veikti pastāvīgi kontrolējot ķermeņa stāvokli telpā.


Pilates vingrinājumu sistēmas galvenais mērķis - detalizēta muskūļu izpēte, ieskaitot vismazākās (parasti nav iesaistītas ikdienas kustībās), tas palielina saišu elastību, muguras mobilitāti. Īpaši svarīgi šie vingrinājumi ir sievietes organismam, jo tie palīdz ievērojami stiprināt vēdera muskuļus, muguru un iegurni, kas ir nozīmīga priekšrocība periodā pēc dzemdībām un pirmsdzemdību laikā.

Dažās no nodarbībām tiek izmantots arī invetārs: mazas bumbas, gumijas lentas, lielās bumbas, mazās hanteles, pildbumbas.

Apmeklējot pilates nodarbības Jūs iegūsiet ne tikai skaistu ķermeni, bet arī nostiprināsiet veselību un būsiet harmonijā paši ar sevi

Vesela Mugura

VESELA MUGURA- Nodarbība visa vecuma cilvēkiem no skolēna līdz sirmam vecumam, visiem kam mazkustīgs dzīvesveids, īpaši sēdoša darba darītājiem. Nodarbībās tiek pielietots efektīvākais vingrinājumu komplekss, kas attīsta, uzlabo stāju, nostiprina muskulatūru, stabilizē mugurkaulu, mazina saspringumu, spriedzi, kustību ierobežojumus, uzlabo vispārējo pašsajūtu.

TABATA

TABATA-Intervāls apmācība augstas intensitātes. Tas veicina aktīvu tauku dedzināšana un ātru fizisko stāvokļa  uzlabošanu.

HIIT

HIIT –kas nozīmē augstas intensitātes treniņus, kas apvienoti ar zemas intensitātes treniņiem.Nodarbībā ļoti efektīgi tiek sadedzinātas kalorijas un vislielākais pluss ir tas, ka atšķirībā no parasta kardio treniņa, vielmaiņas procesi organismā vēl turpina notikt vismaz 2 stundas pēc treniņa.

PILATES ROLL

Visaptveroši izturības vingrinājumi veikti sakarā ar pastāvīgu kontroli viņa ķermeņa stāvokli telpā.

Pilates - vingrinājumu sistēma, galvenais mērķis  - detalizēta muskūļu  izpētne, ieskaitot vismazākās (parasti nav iesaistīti), palielina saišu elastību, muguras mobilitāti . Īpaši svarīgi ir šie vingrinājumi sievietes organismā, jo tie palīdz ievērojami stiprināt vēdera muskuļus, muguras un iegurnis, kas ir nozīmīga priekšrocība periodā pēc dzemdībām un pirmsdzemdību laikā.

Nodarbības laikā tiek izmantots papild inventārs ROLL

 

Roll iedarbība - (MFR metode Miofasciālā relaksācija) paredz pakāpenisku iedarbību uz muskuļiem un saistaudiem, locītavām, saitēm, fascijām un iekšējiem orgāniem, nodarbības laikā tiek izmntots īpašs rullis.Nodarbība piemērota vingrotājiem ar vidēju fizisko sagatavotību

 

 

Senior FIT tango

 

Tango veido elegantu sievišķību.Deja ir māksla. Būt sievietei ,ta ir māksla jebkurā vecumā.

 

Dejojot jūs iegūstat:

 

  • stiprus muskuļus,

  • skaistu stāju,

  • valdat pār savu ķermeni.

 

 

Jutīsiet,ka treniņu laikā kļūstat  drošāka ,iemācīsieties raisīt savas emocijas dejā,kas palīdzēs jums dejot jebkuras publikas priekšā.

 

Treniņu laikā nostriprinās muskuļi, saites , izturība un elastīgums.  Nodarbības ir arī ieteicamas, ja ir problēmas ar lieko svaru.

Sakarā ar intensitāti palielinās asins cirkulācija, turklāt tas uzlabo vielmaiņu

 

 

 

Piekares treniņsistēma + ROLL

Vidējas intensitātes nodarbībā vingrinājumi tiek veikt ar piekares sistēmas palīdzību. Nodarbības galvenais mērķis ir padarīt muskuļu darbību efektīvāku un palielināt muskuļu spēku.

Roll iedarbība - (MFR metode Miofasciālā relaksācija) paredz pakāpenisku iedarbību uz muskuļiem un saistaudiem, locītavām, saitēm, fascijām un iekšējiem orgāniem, nodarbības laikā tiek izmntots īpašs rullis.Nodarbība piemērota vingrotājiem ar vidēju fizisko sagatavotību.

LOWER BODY

LOWER BODY - spēka nodarbība, kas domāta ķermeņa apakšējās daļas, vēdera un muguras muskuļu trenēšanai un nostiprināšanai. Nodarbība ir vidējas intensitātes, ilgst 55 minūtes un ir piemerota visiem sagatavotības līmeņiem.

TOTAL BODY WORKOUT

TOTAL BODY WORKOUT - nodarbība, kurā atkārtoti tiek izpildīti spēka vingrojumu kompleksi, izmantojot speciālo sporta inventāru. Mērķis ir izveidot un stiprināt visas galvenās muskuļu grupas.

BODY TONING

BODY TONING - ir kardio un spēka slodzes  vingrojumu apvienojums. Vingrinājumi tiek izpildīti vairākas reizes ar mērķi nostiprināt muskuļu rāmi. Nodarbībā izmanto speciālo sporta inventāru - hanteles, smagās nūjas u.c.

INTERVAL Piekares treniņu sistēma

Īsā laika posmā palīdzēs ātri atbrīvoties no liekajiem kilogramiem. Tieši tāpēc mēs esam izveidojuši maksimāli efektīvu treniņu, kas apvieno spēka intervāla vingrinājumus ar piekares sistēmu un kardio vingrinājumus. Turklāt tāda veida nodarbības uzlabo izturību, sirds un asinsvadu sistēmas darbību un paātrina metabolismu jeb vielmaiņu. Nodarbības ar intervāla metodēm iesācējiem ieteicams apmeklēt ne agrāk kā 4 - 12 mēnešus pēc treniņu uzsākšanas. Pirms uzsākšanas, iesakām konsultēties ar treneri.

 

Piekares treniņu sistēma ir īpaša un efektīva metode funkcionālajam treniņam. Tā ir revolucionāra metode, kura balstās, uz katra lietotāja ķermeņa svaru un trenē visas ķermeņa muskuļu grupas. Piekares treniņu sistēma trenē gan ķermeņa pamatmuskuļus, gan dziļo muskulatūru, attīsta visu ķermeni un uzlabo stāju.

Nodarbība ir piemērota cilvēkiem ar jebkuru fiziskās sagatavotības līmeni, tā efektīvi vairo spēku, veicina izturību, attīsta elastību un līdzsvaru.

CORE Piekares treniņu sistēma

Piekares treniņu sistēma ir īpaša un efektīva metode funkcionālajam treniņam. Tā ir revolucionāra metode, kura balstās, uz katra lietotāja ķermeņa svaru un trenē visas ķermeņa muskuļu grupas. (аkcents: muguras, vēdera muskuļi)

Piekares treniņu sistēma trenē gan ķermeņa pamatmuskuļus, gan dziļo muskulatūru, attīsta visu ķermeni un uzlabo stāju.

Nodarbība ir piemērota cilvēkiem ar jebkuru fiziskās sagatavotības līmeni, tā efektīvi vairo spēku, veicina izturību, attīsta elastību un līdzsvaru.

Piekares treniņu sistēma

Tas ir īpaša un efektīva metode funkcionālajam treniņam. Tā ir revolucionāra metode, kura balstās, uz katra lietotāja ķermeņa svaru un trenē visas ķermeņa muskuļu grupas.

Piekares treniņu sistēma trenē gan ķermeņa pamatmuskuļus, gan dziļo muskulatūru, attīsta visu ķermeni un uzlabo stāju.

Nodarbība ir piemērota cilvēkiem ar jebkuru fiziskās sagatavotības līmeni, tā efektīvi vairo spēku, veicina izturību, attīsta elastību un līdzsvaru.

Vesela Mugura +ROLL

VESELA MUGURA- Nodarbība visa vecuma cilvēkiem no skolēna līdz sirmam vecumam, visiem kam mazkustīgs dzīvesveids, īpaši sēdoša darba darītājiem. Nodarbībās tiek pielietots efektīvākais vingrinājumu komplekss, kas attīsta, uzlabo stāju, nostiprina muskulatūru, stabilizē mugurkaulu, mazina saspringumu, spriedzi, kustību ierobežojumus, uzlabo vispārējo pašsajūtu.

Nodarbības laikā tiek izmantots papild inventārs ROLL

 

Roll iedarbība - (MFR metode Miofasciālā relaksācija) paredz pakāpenisku iedarbību uz muskuļiem un saistaudiem, locītavām, saitēm, fascijām un iekšējiem orgāniem, nodarbības laikā tiek izmntots īpašs rullis.Nodarbība piemērota vingrotājiem ar vidēju fizisko sagatavotību.

SLOW & STRONG LOWER BODY

SLOW & STRONG  LOWER BODY  spēka nodarbība, kas tiek izpildīta lēnā tempā.

Apvienojot to ar stiepšanās vingrinājumiem, palīdz labāk kontrolēt izpildīšanas kvalitāti.

Treniņš vērsts uz ķermeņa lejasdaļas trenēšanu, kā arī vēdera preses trenēšanu.

SLOW & STRONG CORE

SLOW & STRONG  CORE spēka nodarbība, kas tiek izpildīta lēnā tempā.

Apvienojot to ar stiepšanās vingrinājumiem,  palīdz labāk kontrolēt izpildīšanas kvalitāti.

(Muguras, vēdera muskuļi)

SLOW & STRONG

SLOW & STRONG - spēka nodarbība, kas tiek izpildīta lēnā tempā.

Apvienojot to ar stiepšanās vingrinājumiem,  palīdz labāk kontrolēt izpildīšanas kvalitāti.

YOGA RELAX

YOGA RELAX- Treniņa laika galvenokārt ir gulēšana uz paklājiņa – elpošanas vingrinajumi, vingrinajumi kas vērsti uz relaksāciju, ka arī nelieli vingrinajumi muskuļiem un saitēm.

Vis tiek darīts lēnam , dodot ķermenim iespeju atslābināties.

FITBALL

FITBALL - Treniņs kurā tiek izmantotas lielās bumbas, vērsts muskuļu veidošanu un nostiprināšanu, lokanību un saišu stiepšanu.

Tā ir efektīva un droša nodarbība! Vingrinājumi attīstīs dziļo muskulatūru, bet tajā pašā laikā nebūs liela slodze kāju muskuļiem, kas ir ļoti svarīgi cilvekiem kuriem ir problēmas ar kāju vēnām.

Cardio ABS

Cardio ABS- Nodarbības mērķis ir svara samazināšana. Speciāla metode kura sevī iestver kardio sistemas uzlabošanu un muskuļu nostiprināšanu.  Kombinējot so grupu nodarbību ar citām, ātrāk tiek sasniegti lieliski rezultāti.

Step ABS

Step ABS- Nodarbība ar stepa platformu, kas domata tiem kas grib samazināt svaru. Speciala sistēma kurā vienlaicīgi tiek trenēta kardio sistēma un nostiprināti muskuļi – Vēderprese, sēžas muskuļi, jostasvieta, un augšstilbi.

ABS

ABS- Vingrinajumu kopums galvenokārt vēdere, muguras jostas daļas , augšstilbu un sēžas muskuļu nostiprināšanai.

Akcents tomēr lielā mērā tiek likts uz preses muskuļiem, pārējie muskuļi līdzdarbojās.

30+30

30+30 - 30 minūtes kardio treniņš + 30 minūtes spēka treniņš. Kardio treniņš var būt klasiskā aerobika , tai bo, vai aerobika ar dejas elementiem. Spēka daļas laikā tiks nostirpināti galvenā ķermeņa muskulatūra, var tikt izmantots dažāda tipa inventārs

ABS STRETCHING

ABS STRETCHING - spēka nodarbība kas lielā mēra vērsta uz preses nostirprināšanu kombinācijā ar citu muskuļu stiepšanu.

Zumba

Zumba tas ir unikāls fitnesa virziens, kurš sevī ietver ritmu, dejas horeogrāfiju un fitnesu. Latino ritmi un cita pasaules tautu mūzika liek kājām pašām kustēties.Tas ir brīniškīga kardio nodarbība,kura mērķis ir sadedzinat taukus un  uzlabot, sirds un asinsvadu sistēmas. Mācībā, izmantoti vienkāršas kustības dažādu deju stilu Zumba ir piemērota ikvienam!

STRONG by Zumba™

STRONG by Zumba™  - tiem, kas meklē sarežģītāku, augstas intensitātes intervāla treniņu.
STRONG by Zumba ™ - augstas intensitātes un tempa grupu fitnesa nodarbība, kas ir izveidota iedvesmojoties no Zumbas - tik daudz, ka mūzika ir pieskaņota kustībām.  STRONG by Zumba NAV deju nodarbība, tas ir funkcionālais treniņš, kurā kustības ir sinhronizētas ar mūziku, ko parāda arī nosaukums NEVIS Zumba Strong, bet STRONG by Zumba.

Šī nodarbība noteikti ir piemērota tev,  ja vēlies pamēģināt ko jaunu, izaicināt sevi un vēlies iegūt labu fizisko formu. Nodarbībā tiek izmantoti fitnesā tradicionāli lietoti vingrinājumi, kuri ir kombinēti tā, lai rezultātus pamanītu visi - pieaug enerģija, spēks, izturība un fiziskās spējas

Zumba kids

Zumba® Kids (6-11 g.v.) var raksturot vienkārši: Mūzika+Kustība+Prieks

 

Tās ir nodarbības bērniem, kurās tiek pamatīgi attīstīts un nostiprināts bērna ķermenis un uzlabotas fiziskās spējas, neaizmirstot par prieku, positīvām emocijām un vieglumu.

Nodarbībās tiek izmantota īpaši izstrādāta Zumbas® programma bērniem, ņemot vērā konkrētā vecumaposma raksturīgās iezīmes. Bērns Zumbas nodarbībās nejūtas kā smagā sporta treniņā, bet gan kā aktīvā kustību rotaļu un deju virpulī, kārtīgi izkustoties un gūstot no tā milzīgu prieku.

Un tas nav viss! Zumbas nodarbībās caur rotaļām, spēlēm un deju tiek attīstītas dažādas prasmes un īpašības kā, piemēram, koordinācija un līdzsvars, koncentrēšanās spējas, atmiņa, spējas darboties komandā, līdera īpašības, pārliecinātība, reakcija, cieņa, iztēle, zināšanas par veselīgu dzīves veidu un fitnesu.

 

Saite ar video  Zumba®Kids : https://www.youtube.com/watch?v=ry_3hK0PVUM

 

Teksts angliski pieejams: Kids Jr. (4-6 g.v.) zumba https://www.zumba.com/en-US/party/classes/class-kids-jr

 

Teksts angliski pieejams: Zumba® Kids (7-11 g.v.)  https://www.zumba.com/en-US/party/classes/class-kids

 

Yoga relax - meditation

Apburošās dāmas, es aicinu Jūs uz savām nodarbībām, kuras ir virzītas uz sava fiziskā ķermeņa trenēšanu, sava prāta nomierināšanu. Visa nodarbība notiek meditācijas plusmā ar koncentrāciju uz savām iekšējām sajūtām. Kas ir meditācija? Definīciju daudzveidība neļauj precīzi noteikt izskatāmā jēdziena robežas un rada strīdus par to, ka vai šī vai cita prakse ir meditatīvā. Savās nodarbībās es piedāvāju praktizēt prāta meditāciju,  stradājot ar realitāti, sava ķermeņa, savas elpas realitāti. Mēs esam pieraduši dzīvot pasaulē, kur mēs, ignorējot savu iekšējo pasauli, cenšamies atrast atbildes uz saviem jautājumiem ārpusē, bet viss kas mums ir nepieciešams ir mūsu pašu iekšpusē, un, lai dabūtu šīs atbildes ir jāsasniedz iekšējo 

līdsvaru un mieru, tikai mierīgā un tīrā ūdenī var saredzēt savu atspulgu, vētras laikā to izdarīt nav iespējams. Praktizējot prāta meditāciju, mēs disciplinējām un mierinām savu prātu, mācamies apzināti vērst savu uzmanību uz noteiktām mūsu ķermeņa daļām, uz procesiem, kas notiek mūsu ķermenī un sekojam sajūtām, kas rodas pie noteiktām manipulācijām.

 

Nodarbību plāns:

 

1. Meditatīvā pielāgošanas iekšējām sajūtām. Dabiskās elpošanas procesa apzinātā ieskata praktika- “anapanasati”.

2. Darbs ar fizisko ķermeni. Mūsu fiziskajam ķermenim premīt atmiņa un visām mūsu psihiskām problēmām ( tādām kā bailes, komleksi, neizteiktās emocijas, ilgstoši stresi) piemīt tendence izteikties fiziskā līmenī, radot šķēršļus mūsu fiziskajā ķermenī, šķēršļus, kas traucē brīvi tecēt mūsu dzīves energijai.  Es domāju ka mūsdienā visiem ir pazīstams tāds jēdziens kā “psihosomātika”. Stradājot ar fizisko ķermeni mēs aiztiekam gan mentālo līmeni, gan mūsu būtības psihisko līmeni. Katra nodarbība ir virzīta uz noteiktās ķermeņa zonas apstrādi. Visa nodarbības laikā mēs virzīsim savu uzmanību tām ķermeņa daļām, ar kurām mēs stradāsim un  uz sajūtām, kas rodas gan ķermeņa līmenī gan mentalajā līmenī, tādā veidā visa nodarbība ritēs meditatīvajā prāta stavoklī.

3. Meditātīva apzinātās relaksācijas prakse- “šavasana” ar “jogas nidras” elementiem. Relaksācijas prakse tas pašā laikā ir prāta trenēšana, jo mēs apzināti versīsim savu uzmanību uz noteiktām ķermeņa daļām ar mērķi to apzināti un mērķtiecīgi atslabināt, koncentrējoties uz elpas un vērojot savas iekšējās sajūtas.

SLOW Piekares treniņsistēma

Treniņa laikā vingrinājumi tiek veikti lēnā tempā, lai apvienotu un attīstītu spēka un stiepšanās vingrinājumus.

Nodarbības galvenā priekšrocība ir tāda, ka lēnā tempa dēļ Jums ir lieliska iespēja sekot līdzi tehniskajam izpildījumam un vingrinājumu izpildīt maksimāli pareizi un kvalitatīvi, kas savukārt uzlabo treniņa gala rezultātu. Apgūstot SLOW piekares treniņu sistēmu, Jums būs vieglāk apmeklēt nodarbības ar ātrāku tempu un tās kļūs daudz efektīvākas.

 

karta klienta

Purvciemā - Stirnu iela 31, Talr. 67575798, 22072853
Pļavniekos - A. Deglava ielā 110, Talr. 67424332, 27502937
Centrs - Brīvības iela 49/53, Talr. 66066708, 28690318
E-pasts: info@ladyfitness.lv
Reklāma, sadarbības piedāvājumi: lasma@ladyfitness.lv